motosiklet akrobatı

Kullanım örnekleri

motosiklet akrobatı
stunt rider
icon arrow

stunt

Phonetic: "/stʌnt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A daring or dangerous feat, often involving the display of gymnastic skills.


Definition: Skill


Definition: A special means of rushing the quarterback done to confuse the opposing team's offensive line.

icon arrow

stunt

Phonetic: "/stʌnt/"

Part Of Speech: verb


Definition: (cheerleading) To perform a stunt.


Definition: To show off; to posture.

icon arrow

rider

Phonetic: "/ˈɹaɪ.də(ɹ)/"

Part Of Speech: noun


Definition: One who rides, often on a horse or a motorcycle.


Definition: A provision annexed to a bill under the consideration of a legislature, having little connection with the subject matter of the bill.


Definition: (by extension) Something extra or burdensome that is imposed.


Definition: An amendment or addition to an entertainer's performance contract, often covering a performer's equipment or food, drinks, and general comfort requirements.


Definition: An additional benefit attached to an insurance contract.


Definition: A small, sliding piece of aluminium on a chemical balance, used to determine small weights.


Definition: An agent who goes out with samples of goods to obtain orders; a commercial traveller.


Definition: One who breaks in or manages a horse.


Definition: The first Lenormand card, also known as either the horseman or the cavalier.


Definition: A problem of extra difficulty added to another on an examination paper.


Definition: An old Dutch gold coin with the figure of a man on horseback stamped upon it.


Definition: Rock material in a vein of ore, dividing it.


Definition: An interior rib occasionally fixed in a ship's hold, reaching from the keelson to the beams of the lower deck, to strengthen the frame.


Definition: The second tier of casks in a vessel's hold.


Definition: A small forked weight which straddles the beam of a balance, along which it can be moved in the manner of the weight on a steelyard.


Definition: A robber.


Definition: A piece, such as the rook or bishop, which moves any distance in one direction, as long as no other piece is in the way.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.