görüntülenme

Kullanım örnekleri

görüntülenme
impression
icon arrow

impression

Phonetic: "/ɪmˈpɹɛʃən/"

Part Of Speech: noun


Definition: The indentation or depression made by the pressure of one object on or into another.

Example: His head made an impression on the pillow.


Definition: The overall effect of something, e.g., on a person.

Example: He tried to make a good impression on his parents.


Definition: A vague recalling of an event, a belief.

Example: I have the impression that he's already left for Paris.


Definition: An impersonation, an imitation of the mannerisms of another individual.


Definition: An outward appearance.


Definition: An online advertising performance metric representing an instance where an ad is shown once.


Definition: The first coat of colour, such as the priming in house-painting etc.


Definition: (engraving) A print on paper from a wood block, metal plate, etc.


Definition: The vivid perception of something as it is experienced, in contrast to ideas or thoughts drawn from memory or the imagination.

icon arrow

impression

Phonetic: "/ɪmˈpɹɛʃən/"

Part Of Speech: verb


Definition: To manipulate a blank key within a lock so as to mark it with impressions of the shape of the lock, which facilitates creation of a duplicate key.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.