triko ilmek

Kullanım örnekleri

triko ilmek
mesh tricot
icon arrow

mesh

Phonetic: "/mɛʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A structure made of connected strands of metal, fiber, or other flexible/ductile material, with evenly spaced openings between them.


Definition: The opening or space enclosed by the threads of a net between knot and knot, or the threads enclosing such a space.


Definition: The engagement of the teeth of wheels, or of a wheel and rack.


Definition: A measure of fineness (particle size) of ground material. A powder that passes through a sieve having 300 openings per linear inch but does not pass 400 openings per linear inch is said to be -300 +400 mesh.


Definition: A polygon mesh.

icon arrow

mesh

Phonetic: "/mɛʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To connect together by interlocking, as gears do.


Definition: (by extension) To fit in; to come together harmoniously.

Example: The music meshed well with the visuals in that film.


Definition: To catch in a mesh.

icon arrow

tricot

Phonetic: "/ˈtɹikoʊ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A soft knit fabric.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.