tití pigmeo

Kullanım örnekleri

tití pigmeo
pygmy marmoset
icon arrow

pygmy

Phonetic: "/pɪɡmiː/"

Part Of Speech: noun


Definition: (often capitalized) A member of one of various Ancient Equatorial African tribal peoples, notable for their very short stature.


Definition: A member of a race of dwarfs.


Definition: Any dwarfish person or thing.


Definition: An insignificant person, at least in some respect.

icon arrow

pygmy

Phonetic: "/pɪɡmiː/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Relating or belonging to the Pygmy people.


Definition: Like a pygmy; unusually short or small for its kind.

icon arrow

marmoset

Phonetic: "/ˈmɑɹməsət/"

Part Of Speech: noun


Definition: A small monkey, now specifically a Central and South American monkey of the genera Callithrix, Mico, Cebuella, or Callibella, with claws instead of nails, and a rather primitive layout.


Definition: A hideous figure; a grotesque.


Definition: An unappealing or foolish man.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!