tazyik

Kullanım örnekleri

tazyik
duress
icon arrow

duress

Phonetic: "/djʊˈɹɛs/"

Part Of Speech: noun


Definition: Harsh treatment.


Definition: Constraint by threat.


Definition: Restraint in which a person is influenced, whether by lawful or unlawful forceful compulsion of their liberty by monition or implementation of physical enforcement; legally for the incurring of civil liability, of a citizen's arrest, or of subrogation, or illegally for the committing of an offense, of forcing a contract, or of using threats.

icon arrow

duress

Phonetic: "/djʊˈɹɛs/"

Part Of Speech: verb


Definition: To put under duress; to pressure.

Example: Someone was duressing her.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.