pamuk şeker

Kullanım örnekleri

pamuk şeker
fairy floss
icon arrow

fairy

Phonetic: "/ˈfɛə̯ɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: The realm of faerie; enchantment, illusion.


Definition: A mythical being with magical powers, known in many sizes and descriptions, although often depicted in modern illustrations only as a small sprite with gauze-like wings, and revered in some modern forms of paganism.


Definition: An enchantress, or creature of overpowering charm.


Definition: A male homosexual, especially one who is effeminate.


Definition: A member of two species of hummingbird in the genus Heliothryx.

icon arrow

fairy

Phonetic: "/ˈfɛə̯ɹi/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Like a fairy; fanciful, whimsical, delicate.

icon arrow

floss

Phonetic: "/flɑs/"

Part Of Speech: noun


Definition: A thread used to clean the gaps between the teeth.


Definition: Raw silk fibres.


Definition: The fibres covering a corncob etc.; the loose downy or silky material inside the husks of certain plants, such as beans.


Definition: Any thread-like material having parallel strands that are not spun or wound around each other.

Example: embroidery floss


Definition: Spun sugar or cotton candy, especially in the phrase "candy floss".


Definition: A body feather of an ostrich.

Example: Flosses are soft, and grey from the female and black from the male.


Definition: A dance move in which the dancer repeatedly swings their arms, with clenched fists, from the back of their body to the front, on each side.

icon arrow

floss

Phonetic: "/flɑs/"

Part Of Speech: verb


Definition: To clean the area between the teeth using floss.


Definition: To show off, especially by exhibiting one's wealth or talent.


Definition: To perform the floss dance move.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!