Ölrettich

Kullanım örnekleri

Ölrettich
fodder radish
icon arrow

fodder

Phonetic: "/ˈfɒdə/"

Part Of Speech: noun


Definition: Food for animals; that which is fed to cattle, horses, and sheep, such as hay, cornstalks, vegetables, etc.


Definition: A load: various English units of weight or volume based upon standardized cartloads of certain commodities, generally around 1000 kg.


Definition: (drafting) Tracing paper.


Definition: Stuff; material; something that serves as inspiration or encouragement, especially for satire or humour.


Definition: (cryptic crosswords) The text to be operated on (anagrammed, etc.) within a clue.

icon arrow

fodder

Phonetic: "/ˈfɒdə/"

Part Of Speech: verb


Definition: To feed animals (with fodder).

icon arrow

radish

Part Of Speech: noun


Definition: A plant of the Brassicaceae family, Raphanus sativus or Raphanus raphanistrum subsp. sativus, having an edible root.


Definition: The root of this plant used as food. Some varieties are pungent and usually eaten raw in salads, etc., while others have a milder taste and are cooked.


Definition: With a distinguishing word: some other plant of the Raphanus genus or Brassicaceae family.

Example: rat-tail radish (Raphanus caudatus); wild radish (Raphanus raphanistrum)

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!